Sesje portretowe kobiece

Dlaczego warto przyjść na sesję ?

Podczas sesji zdjęciowych pytałem naszych klientów, co skłoniło ich, do skuszenia się na sesję portretową. Okazało się, że decyzji jest tylu ilu jest klientów.

Część z nich robi to dla siebie, część z nich dla kogoś bliskiego, jednak wszystkich łączy świadoma decyzja i sprawienie przyjemności. Zdjęcia portretowe to w pewien sposób inwestycja w siebie a odkładanie jej w czasie często oznacza odłożenie jej na zawsze.

"“Fotografowanie – podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia” H.C. Bresson

sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (30)
sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (17)
sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (28)
portet koszalin zdjecia
sesja portretowa Koszalin
sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (21)
sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (22)

Sesje Hollywood Glam

Dla kogo jest taka sesja ?

Sesja portretowa, którą nazywamy Hollywood Glam jest nowością w naszym repertuarze portretów i adresowana jest do osób, które cenią stare techniki fotograficzne z lat 30-tych, 40-tych i 50-tych.

Charakteryzuje się mocnym, kontrastowym światłem, charakterystycznymi pozami, nieco wyniosłymi i posągowymi a także różnorodnością stylizacji.

Styl tego typu zdjęć przenieśliśmy z tamtej epoki, na którą patrzymy z pewną nostalgią. Co ciekawe, styl ten kopiowany był również przez fotografów w polskich studiach fotograficznych, stąd w wielu naszych mieszkaniach spotkać możemy tego typu fotografie naszych najbliższych.

Postanowiliśmy i my odświeżyć piękną fotograficzną technikę i zaoferować ją Tobie. Sprawdź, jak cieszy oko portret wykonany w takiej technice i zawieszony na ścianie.

sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (13)
sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (12)
sesja glamour hollywood koszalin
sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (9)
sesja portretowa koszalin orlowski rogowska (10)
sesja w plenerze koszalin
sesja plenerowa koszalin

Opinie

"Podoba mi się to, że fotograf pomaga we wszystkim, także w ustawieniu się. Poczułam się znacznie pewniej."

Karolina

"Bardzo fajna atmosfera. Po wspólnym ustaleniu terminu, sesja w studio przebiegła bardzo szybko, czego zupełnie się nie spodziewałam. Piękne zdjęcia. Polecam !"

Agnieszka Z.

Pomoc podczas pozowania i ustawienia się do zdjęcia spowodowała, że odetchnęłam z ulgą, bo zdecydowanie nie należę do modelek 🙂 Zdjęcia bardzo podobały się także mojemu mężowi."

Kasia P.

Masz pytanie ?